Registrácia BetterStyle- Betterware

Pridajte sa do môjho tímu a pracujte z domu. Okrem mojej plnej podpory získate BEZPLATNE aj katalóg, vzorky produktov, pomôcky k úspešnému štartu a ďalšie milé darčeky v súťažiach v mojej skupine. Napíšte mi, rada vám pomôžem.

​Z registrácie vám neplynú žiadne záväzky. Keď vás spolupráca nezaujme, nemusíte v nej pokračovať. Od členstva môžete odstúpiť na základe písomnej žiadosti.

Je na vás, pre ktorú formu spolupráce sa rozhodnete. Nech už si dnes vyberiete ktorúkoľvek, posúvať vpred sa môžete neobmedzene. Zabudnite na zhon a stres a pracujte vtedy, keď vám to vyhovuje a toľko, koľko uznáte za vhodné. Neexistuje žiaden horný limit zárobku. Iba vy rozhodujete o rýchlosti rozvoja vášho podnikania a výške príjmov. Sponzor vám bude pridelený. Tešíme sa na spoluprácu.


Vyberte si jednu z troch foriem spolupráce

1. Objednávanie pre vlastnú potrebu

Získajte čistiace či pracie prostriedky, pomôcky do domácnosti a mnoho ďalších produktov so zľavou až do 23%. Zaregistrujte sa a ušetríte desiatky až stovky eur za nákup prostriedkov dennej spotreby.

2. Predaj produktov BetterStyle-Betterware

Predávajte produkty značky BetterStyle- Betterware svojim známym, kamarátkam či členkám rôznych skupín na Facebooku. Voľba spôsobu predaja je len na vašom rozhodnutí. Predajom výrobkov získate až 30 % z ich predajnej ceny, pričom peniaze máte obratom.

3. Predaj produktov BetterStyle- Betterware a rozširovanie siete predajcov

Budujte si kariéru a zarábajte. Privyrobenie sa môže zmeniť na zaujímavý pravidelný príjem, vďaka ktorému už nebudete ďalšiu prácu potrebovať. Okrem toho na vás čakajú rôzne odmeny, darčeky, ako aj možnosť zúčastniť sa na zahraničných konferenciách či dokonca získať auto od Betterware. Za odporúčanie spolupráce s nami s následnou registráciou si províziami prilepšíte od 3 až do 15 percent. Zatiaľ čo sa na úroveň 3 - 6 % provízie hravo vypracujete aj sama, k ďalším levelom sa posuniete so svojím tímom. Zarábate tak z každého predaja, ale aj z obratu svojho tímu.

Je na vás, pre ktorú formu spolupráce sa rozhodnete. Nech si vyberiete ktorúkoľvek možnosť, môžete neobmedzene napredovať. Zabudnite na zhon a stres a pracujte vtedy, keď vám to vyhovuje a toľko, koľko uznáte za vhodné.Betterware-BetterStyle-Blue Nature
Pridajte sa a nakupujte so zľavou 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!